سلام به همه ی شما کاربران عزیز و محترم امیدوارم از وبلاگ ما لذت ببرید.ما در شرایط مدرسه که باید تمام دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم سخت است و ممکن است بعضی از افراد این کار را نکنند.دوستان این سخن من و این چیزی که من می خواهم به شما بگویم از روی دشمنی با شما نیست بلکه من و دیگران که این توصیه ها را به شما می دهند.خوبی شما و سلامتی شما را می خواهند.پس با دقت بخوانید و سرسرکی از آن عبور نکنید.عمل هم بکنید.

دقت کنید که در کلاس و مدرسه ماسک خود را پایین نکشید.شیوه صحیح ماسک زدن این است که:

1- هیچ سوراخ و راه عبور هوایی ماسک نداشته باشد

2- ماسک تا بالای بینی باشد و بینی پوشیده شده باشد و.

سعی کنید که ماسک خود را پایین ندهید.بعضی از افراد می گویند: اشکال نداره که من کرونا بگیرم ولش کن.اول اینکه کرونا که مثل سرماخوردگی نیست و به همین سادگی ها هم که شما فکر می کنید نیست.بعضی از بچه ها هستند که مدت ها به مریضی مبتلا نشده اند و درد و سختی آن از ذهنشان پاک شده است.وقتی به یک مریضی مبتلا شوند می فهمند که چه سخت است و چه درد ها دارد.دوم اینکه ما فرض کنیم اون شخص دوست دارد کرونا بگیرد و یا اینکه بگوید من به این چند دقیقه پایین دادن ماسک کرونا نمی گیرم.من کرونا همین بقلم نشسته که هم ماسکمو بدم پایین بگیرم.و.که ما فرض کنیم که اینطوری باشد.باز هم نمی تواند ماسک خود را پایین بدهد شاید او خودش کرونا داشته باشد و دوستانش هم مبتلا کند.پس در هر صورت نباید در سر کلاس ماسکش را پایین بدهد.بله عزیزان و دوستان من هم شما را درک می کنم .ماسک باعث رسیدن تنفس کمتر به ما می شود و باعث خواب آلودگی شما در سر کلاس می شود و خیلی مطالب دیگر اما همه این مطالب برای خودتان است.

نکاتی که در مدرسه باید رعایت کرد: (روی ادامه مطالب بزنید و بخوانید.)

منبع: از تجربیات و کلاس های درس استادان

1- سعی کنید که وقتی در مدرسه هستید خوراکی نخورید و اگر هم می خواهید خوراکی بخورید حتما دقت کنید که قبل از خوردن خوراکی دست های خود را ضد عفونی کنید. و از خوراکی خود به دوستانتان ندهید

2- در کلاس درس پنجره ها را باز کنید تا هوا جریان داشته باشد.

3- از لوازم التحریر خود روی زمین می افتد حتما ان را ضد عفونی کنید.

4- دستان کثیف خود را به هیچ عنوان به چشم خود وصورت خود نزنید

5- فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید.

6- و.

کمک کردن به دوستان مدرسه در کرونا ( از نظر بهداشتی )

ماسک ,کرونا ,هم ,ها ,مدرسه ,کلاس ,خود را ,کنید که ,را پایین ,باشد و ,ماسک خود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایده کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ترانه و آهنگ وبلاگ سرگروه ادبيات فارسي متوسطه اول شهرستان بوكان دانلود برای شما Alone_lover آفتاب وبلاگ کتابخانه عمومی شهید اول چهاردانگه دختره x انجام تمام پروژه های دانشجویی و چاپ کتاب و ترجمه و تایپ وارش کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.